Wypożyczalnia samochodów Gdańsk i strefy na parkingu przy lotnisku.

Niezbędnym uzupełnieniem każdego lotniska jest parking. Korzystają z niego osoby odprowadzające pasażerów odlatujących czy odbierający tych przylatujących. Często pozostawiają tam swoje auta także ich właściciele, gdy wylatują na wakacje. Jednakże jedni i drudzy chcą mieć pewność, że ich samochód został pozostawiony w bezpiecznym miejscu. Z tego powodu cały obszar parkingu przy lotnisku jest monitorowany.

Obsługa parkingu wprowadziła jednak podział parkingu na pewne strefy. Podział jest zależny od tego na jaki czas pozostawiamy auto. Jest więc strefa kiss and fly, na której pozostawiane są samochody przywożących lub odbierających pasażerów. Są również parkingi krótko, średnio i długoterminowe. Różnią się one nie tylko okresem, na jaki można zostawić samochód, ale także stawką godzinową, którą należy zapłacić za pozostawienie auta. Oczywiście im dłużej parkujemy tym stawka godzinna jest niższa.

Z parkingu przed lotniskiem korzystają także właściciele wypożyczalni samochodów Gdańsk. Na parkingu kiss and fly można znaleźć samochód, który podstawiony był na nasze życzenie. Inne parkingi są wykorzystywane przez wypożyczalnię samochodów Gdańsk w ramach potrzeb. Dzięki obecności parkingu przed lotniskiem wypożyczalnia samochodów Gdańsk może oferować klientom wybór aut spośród kilku najpopularniejszych modeli. Nie trzeba więc zamawiać auta wcześniej, lecz można wybrać je już po przylocie.