Zalety holenderek

Podróż na rowerze miejskim jest także wiele wygodniejsza oraz daje więcej frajdy z jazdy po ścieżkach rowerowych, parkach. Na takim rowerze mamy możność weselić się spokojną jazdą. Przyjemnie wyprostowane ręce trzymające wygiętą na kształt ” jaskółki” kierownicę wespół z najłatwiejszą sylwetką oraz ogromnym siodełkiem dają komfort jazdy nawet na dłuższych dystansach. Sposób, w jaki siedzi się na rowerze ułatwia obserwowanie otoczenia. Rama na 28 calowych kołach sprawia, że siedzimy wysoko.

Mamy szansę, toteż jadąc wygodnie, bez obowiązku zmiany położeniu siedzenia na rowerze, podziwiać otaczające nas miejsca.

” Holender” ma w sobie urok, którego brakuje rowerom MTB górskim, BMX-om, ewentualnie rowerom crossowym. Daje on poczucie indywidualności, a zarazem prostoty.

W znaczącej liczbie sytuacji jadący na nich rowerzyści są uśmiechnięci. Przynosi on, bowiem kilka frajdy z jazdy, za kwestią swojej stylizacji i jakości podróżowania. Istotnie każdy holender ma własny wdzięk i pociąga za sobą to, iż jest czymś więcej niż rower. Umożliwia się z sobą zżyć i swoim charakterem zachęca do rowerowych przejażdżek.