Na wakacje wypożyczalnia samochodów Gdańsk proponuje Focusa Kombi.

Polska jest jednym z najpiękniejszych krajów w tej części Europy. Mamy wiele zabytków, wiele pięknych miejsc, których zobaczenie to cel nie tylko dla podróżujących po Polsce rodaków ale również dla przybywających do naszego kraju turystów. Wielu odwiedzających nasz kraj Europejczyków decyduje się na przylot do Gdańska i zwiedzania Polski właśnie od samej północy. Dla tych, którzy przylatują do nas całymi rodzinami, wypożyczalnia samochodów Gdańsk ma w swojej ofercie rodzinny samochód Ford Focus Kombi.

Ford Focus Kombi to idealny samochód nawet dla czteroosobowej rodziny z całkiem sporym bagażem. Z takim zresztą przeznaczeniem kilka samochodów do swojej floty zakupiły ostatnio wypożyczalnie samochodów Gdańsk. Warto jednak mieć na uwadze, że nowe Focusy to bardzo drogie samochody, dlatego do wyboru jest zawsze wersja nowa bądź kilkuletnia.

Oczywiście, wszystkie wypożyczalnie samochodów Gdańsk wymieniają swoją flotę pojazdów regularnie. Z racji tego, że auta wzięte są w większości w leasing to oczywiste jest, że przysługuje prawo do ich regularnej wymiany co cztery lata.

Dla odwiedzającej nasz kraj kilkuosobowej rodziny taki samochód jest zbawieniem wręcz. Zmieści się cały bagaż, a każdy członek rodziny może wygodnie zasiąść na jednym z pięciu miejsc, jakie Ford Focus Kombi ma przeznaczone dla pasażerów. Zaletą tego samochodu, oprócz tego, że jest wygodny, jest też stosunkowo niskie spalanie. Ekonomia jazdy też ma znaczenie, zwłaszcza kiedy zapakujemy do samochodu kilkaset kilogramów.